Nawet 80% dotacji na pompę ciepła !

Przy założeniu, że pompa ciepła kosztuje 44 000 zł, a Tobie przysługuje najwyższy próg dotacji. Program "Czyste Powietrze"

Zobacz naszą ofertę na pompę ciepła, fotowoltaikę. Obniż swoje koszty ogrzewania nawet o 90% w duecie Pompa ciepła + Fotowoltaika. Pomożemy Ci uzyskać dotację. Wypełnij wniosek, aby otrzymać od nas darmową ofertę.
Wojciech Parda
Doradca Klienta

Dlaczego warto pomyśleć o pompie ciepła i fotowoltaice?

Wyższe koszty ogrzewania

Chyba każdy odczuł w ubiegłym roku wysokie ceny węgla, drewna czy gazu. Nie trzeba nic mówić, że sytuacja była ciężka dla większości Polskich domów.

Wzrost cen energii

Przez inflację oraz drogie surowce energetyczne, energia w Polsce osiąga szczyty cenowe. Gospodarstwa domowe oraz firmy płacą nawet 2 razy tyle za energię w 2023 roku.

Programy dotacyjne

W obliczu kryzysu energetycznego zostały przewidziane programy dofinansowujące Polaków. Można wymienić piec na efektywne źródło ciepła, obniżyć rachunki za prąd z fotowoltaiką z dofinansowania i wiele innych dotacji

Dlaczego polecamy pompę ciepła?

Bezobsługowe urządzenie

Możesz zapomnieć o kupowaniu węgla, drewna, zamawianiu eko-groszku i tym podobne...Pompa ciepła jest urządzeniem, które daje ciepło poprzez odparowywanie czynnika chłodniczego, a sama obsługa sprowadza się do aplikacji w telefonie.

Niskie koszty eksploatacji

Pompa ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną może spowodować, że Twój rachunek za energię oraz ogrzewanie bedzie Cie kosztowac zaledwie kilkadzisiąt złotych miesięcznie. Jak to możliwe? Jest to możliwe.

Możliwość otrzymania dotacji

Korzystając z programów dotacyjnych na pompę ciepłą i fotowoltaikę, mamy możliwość otrzymać nawet 50 200 zł zwrotu od wartości netto poniesionego wkładu. To oznacza, że w większości nasza inwestycja może być sfinansowana ze środków unijnych.

Pracujemy na sprawdzonych markach

Masz jakieś pytanie?

Dlaczego My?

Jesteśmy lokalną firmą

Nie musisz szukać firmy gdzieś w Polsce, masz nas na miejscu. Przyjedziemy, doradzimy, obejrzymy kotłownię, powiemy Ci jaką dotację otrzymasz, nawet pomożemy Ci z formalnościami.

Serwis masz na miejscu

Z pompami ciepła jest tak, że jeśli cos się dzieje z instalacją wodną to trzeba szybko reagować. Klient U nas serwis masz szybki. Jest dla nas ważna jakość usług, ponieważ bazujemy głownie na poleceniach.

Gwarancja na montaż

Od nas otrzymujesz gwarancję na montaż, którą możesz przedłużać tak długo jak tylko chcesz. Najważniejsze, aby wykonywać przeglądy instalacji.

Sprawdzony sprzęt

Nie możemy powiedzieć, że montowaliśmy wszystkie marki pomp ciepła bo jest ich zbyt wiele, ale dużo zamontowaliśmy. Wiemy co możemy Ci polecić.

Jeśli interesuje Cię oszczędzanie na energii i ogrzewaniu to nie możesz dłużej czekać. 

Umów się na bezpłatną konsultację