O nas

Cieszymy się, że możemy świadczyć kompleksową usługę sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznej. Służymy wsparciem o każdej porze dnia!

Dlaczego my

Troszczymy się o klienta i słuchamy jego potrzeb abyś był usatysfakcjonowany na każdym etapie współpracy. Zanim przystępujemy do montażu, uzgadniamy wszelkie kwestie realizacyjne, aby zostały zachowane wszelkie względy estetyczne. Nie „idziemy” na skróty jeśli występują utrudnienia podczas montażu masz gwarancję, że zrobimy tak jak Ty chcesz!

Jeśli okaże się Twoja instalacja domowa nie spełnia norm, aby można było podłączyć ją z Elektrownią słoneczną to na pewno poinformuje Cię o tym nasz przeszkolony przedstawiciel, zanim podpiszesz umowę. Traktujemy klienta tak samo jak byśmy chcieli być traktowani!

Oprócz tego

Oferujemy również naszym klientom do dyspozycji kalkulator, który przedstawia przybliżony koszt instalacji fotowoltaicznej w zależności od wybranych parametrów.

Wybierając nas, otrzymasz:

25 lat gwarancji na uzysk mocy powyżej 80% i 5 lat gwarancji serwisowej

Panele PV z 12-letnią
gwarancją jakości

Inwerter z 5-letnią
gwarancją

Dokumentacja
oraz wniosek
o przyłączenie instalacji

Oferta
kredytowania

Montaż z uruchomieniem
instalacji

Komplet
zabezpieczeń

Bezpieczny
montaż

Więc

Przekonaj się i wypełnij formularz zgłoszeniowy w dolnej części strony bądź w zakładce „kontakt”. Skonsultuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli i umówi się na bezpłatną konsultację u Ciebie w domu, aby wytłumaczyć idee instalacji fotowoltaicznych oraz przeprowadzić wizję lokalną Twojego obiektu.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Zawsze służymy pomocą!

Doradca klienta
Łukasz Wałkuski

Obsługa klienta
Joanna Wałkuska

Dział montażowy

Koordynator montaży
Wojciech Parda

Albo podaj swoje dane
Odezwiemy się!